Call: 07971190480
| Material | Poly Carbonate |
| IP Rating | IP 67 |
| Brand | Hensel |
| Dimensions | 180 x 130 x 77 mm |
| Rated Insulation Voltage | 1000 V AC |
| Mounting Width | 150 mm |
| Weight | 0.262 Kg |
| Ambient Temperature | -25 to 70 Degree C |
| Availability | In Stock |

Price:
Price 2325.0 INR / Piece
Minimum Order Quantity : 1 Unit
Weight : 2 Kilograms (kg)
Phase : PHASE 3
Size : 130X130X86
Price 6005.0 INR / Piece
Minimum Order Quantity : 1 Unit
Weight : 5 Kilograms (kg)
Phase : PHASE 3
Size : 255X355X122
Price 3165.0 INR / Piece
Minimum Order Quantity : 1 Unit
Weight : 2 Kilograms (kg)
Phase : PHASE 3
Size : 130X130X102
Price 18215.0 INR / Piece
Minimum Order Quantity : 1 Unit
Weight : 5 Kilograms (kg)
Phase : PHASE 3
Thank You!
Thank You for your valuable time. We have received your details and will get back to you shortly.
GST : 03AEHPG3152N1ZM
For an immediate response, please call this
number 07971190480
Price:
Send Inquiry
Send Inquiry


