Call: 07971190480
| Material | Polypropylene |
| IP Rating | IP66 |
| Brand | Hensel |
| Dimensions | 104 x 104 x 70 mm |
| Rated Insulation Voltage | 1000 V AC |
| Mounting Width | 83 mm |
| Weight | 0.122 Kg |
| Ambient Temperature | -25 to 40 Degree C |
| Availability | In Stock |

Price:
Price 358.0 INR / Piece
Minimum Order Quantity : 1 Unit
Phase : PHASE 3
Weight : 5 Kilograms (kg)
Size : 200X200X89
Price 2325.0 INR / Piece
Minimum Order Quantity : 1 Unit
Phase : PHASE 3
Weight : 2 Kilograms (kg)
Size : 130X130X86
Price 1620.0 INR / Piece
Minimum Order Quantity : 1 Unit
Phase : PHASE3
Weight : 5 Kilograms (kg)
Size : 130X130X77
Price 5665.0 INR / Unit
Minimum Order Quantity : 1 Unit
Phase : PGASE 3
Weight : 2 Kilograms (kg)
Thank You!
Thank You for your valuable time. We have received your details and will get back to you shortly.
GST : 03AEHPG3152N1ZM
For an immediate response, please call this
number 07971190480
Price:
Send Inquiry
Send Inquiry


